Warning: copy(/home/citygsm/ftp/Strona/wp-content/plugins/backup-backup/includes/htaccess/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/citygsm/ftp/Strona/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 143

Warning: copy(/home/citygsm/ftp/Strona/wp-content/plugins/backup-backup/includes/htaccess/.htaccess): failed to open stream: No such file or directory in /home/citygsm/ftp/Strona/wp-content/plugins/backup-backup/includes/constants.php on line 154
Na imprezę? Głośnik Bluetooth! Jak wybrać ten, który wie, co to bit?

Na imprezę? Głośnik Bluetooth!
Jak wybrać ten, który wie, co to bit?

Taniec na plaży, impreza na statku, biforek w parku? Muzyka będzie idealnym tłem do tych wspaniałych, letnich rozrywek. Nic dziwnego, że pytanie o to, jak wybrać głośnik bluetooth, jest najczęściej pojawiającym się pytaniem o sprzęt w lecie. Masz prawdziwą chrapkę na taki głośniczek, ale nie wiesz, jaki wybrać? Masz tutaj ściągawkę. I kilka modeli w różnych cenach do wyboru. W wakacje musi być z górki 😉

Głośnik Bluetooth? Do pomocy wkracza City GSM

Jak wybrać głośnik Bluetooth,
który #robirobotę?

Czas start. Czyli parametry techniczne.

Moc czyli siła decybeli

Bardzo ważny parametr imprezowy, dlatego podajemy go na samym początku. Im większa moc, tym głośniej może być odtwarzana muzyka – niektóre modele przekraczają nawet 50 W! Niestety, często ten czynnik idzie w parze z rozmiarem urządzenia – kompaktowe maluszki zazwyczaj mają mniejsze możliwości w tym względzie.

 

Zasilanie – plener czy dom?

Jeśli Twojego głośnika bluetooth będziesz używać głównie w domowych pieleszach lub na działce, możesz wybrać standardowy model zasilany sieciowo. Wystarczy, że masz gniazdko, a będzie śmigał. Marzy Ci się impreza na plaży czy w parku? Potrzebujesz urządzenia z ładowaniem akumulatorowym. Im bardziej pojemny akumulator, tym dłużej będziesz się cieszyć muzyką – najlepsze zapewniają nawet kilkanaście godzin grania.

 

Czystość dźwięku czyli coś o THD

THD czyli poziom zniekształceń, podawany jest w procentach. Im jest niższy, tym z lepszym sprzętem mamy do czynienia. Głośnik Bluetooth zawsze warto przetestować w sklepie (jeśli jest taka możliwość) i/lub sprawdzić opinie o konkretnym modelu w internecie.

 

Jak wybrać głośnik bluetooth? Sprawdź renomę producenta

Głośnik bezprzewodowy możemy kupić i za kilkanaście złotych, i za kilka tysięcy. Rozbieżność cenowa wynika oczywiście z jakości poszczególnych sprzętów, ale i z renomy producenta. Stety lub niestety, ta ostatnia też nie jest tylko metką, za którą warto zapłacić – wiele firm to synonim jakości i warto im zaufać.

Jaki głośnik Bluetooth wybrać do 300 zł?

My polecamy Sony SRS-XB10

Można go znaleźć w cenie do 200 zł, w promocji nawet za 150. To głośnik, który ma niezłą siłę dźwięku, potrafi wytrzymać nawet kilkanaście godzin na jednym ładowaniu, a do tego ma wodoodporną obudowę, dzięki czemu podczas zabawy nie musimy nerwowo zerkać w niebo co 15 minut.

Przyznaj, że niezłe możliwości, jak na tą cenę. Ten głośnik Sony ma też fajne kolory (w city uwielbiamy oczywiście czerwień i rekomendujemy ogromnie), a do tego niewielkie gabaryty. Jest moc!

 

Jaki głośnik Bluetooth wybrać do 500 zł?

Dobry wybór to Ultimate Ears Boom 2

Renomowana marka, cena ok. 499 zł, fajny design. Odporność na wodę, na upadki, na wstrząsy, a jego butelkowy kształt sprawia, że idealnie mieści się w kieszeniach na bidon czy termos. Dźwięk 360, nawet do 15 h pracy, a do tego możesz wstrzymywać odtwarzanie lub przełączać między kanałami uderzając w niego jak w bębenek. Jest genialny.

Głośnik dostępny jest również w wielu różnych kolorach, a do tego co jakiś czas wypuszczane są limitowane edycje z różnymi, ciekawymi wzorkami. Do wyboru, do koloru. Ma też tryb imprezowy, dzięki którym możesz bawić się w DJ-a. Idealny na domówkę! Podoba Ci się? Możesz rozważyć też zakup jego kolegi, Megaboom.

 

Jaki głośnik Bluetooth wybrać do 1000 zł?

Oczywiście JBL Pulse 3!

To prawdziwy tygrys imprezowy, który na pierwszy rzut oka przyciąga wrażenie przede wszystkim emitowanymi kolorami, które zmieniają się w rytm odtwarzanej muzyki. Wierzcie nam lub nie – naprawdę robi wrażenie.

Dźwięk 360, wodoszczelność, czysta i naprawdę głośna gra, a do tego całkiem niezłe basy, jak na niewielkie gabaryty tego urządzenia. Umożliwia odtwarzanie nawet do 12 h na jednym ładowaniu, co według nas jest zupełnie wystarczające. Akumulator ładuje się w około 4 godziny. Warto!

Wątpliwości? Pytania? Uwagi?
Masz głos w komentarzach, możesz też pisać maila: https://citygsm.pl/trans-kobiety-randki/
Zapraszamy 🙂