Cześć! Jesteśmy city gsm.

I nie… telefony to nie nasza pasja, nie zaoferujemy Ci wszystkiego i nie zawsze możesz na nas liczyć.
W końcu pracujemy od 9 do 18 😉
Za to mamy prawdziwego bzika na punkcie fair play – zasady tak zapomnianej w naszej branży.

Nie chcemy Cię przekonywać do siebie korpogadką i pięknymi, gładkimi zdaniami. Po prostu odwiedź nasz najbliższy punkt i pogadajmy. Jesteśmy mili i łatwo nas polubić.

A do tego świetnie znamy się na swojej robocie!

I wiesz co? Wielkie dzięki, że nas wybrałeś.
To dużo dla nas znaczy.

P.S. A pamiętasz, że znajdziesz u nas szeroki asortyment do wapowania?

Poznajmy się!

Bartek Pabian ]

W city gsm: Kiedy przyszedł pierwszy dzień do pracy… była zima.

W telefonie: Lubi jabłka.

Nasi Klienci uwielbiają go za szczerość, uśmiech i niewyczerpany entuzjazm w niesieniu pomocy wszelakiej. Fan Gry o Tron ze specyficznym humorem, który nie bawi nikogo oprócz niego. Choć Bartek wydaje się nie mieć o tym pojęcia 😉 W pracy zamęcza wszystkich deep housem, ale że swoim drugim śniadaniem regularnie karmi pół oddziału, wszyscy mu to wybaczają. Uważa, że w życiu najważniejsza jest szczerość więc wszystkim mówi, co myśli. Uwielbia czekoladę i pierogi, pizzę, bigos, saunę i crossfit. No dobra, dwa ostatnie są dla fejmu i szpanu ; )

Możesz go spotkać w punkcie city gsm przy MPK – Teatr Bagatela. Chociaż czasami jest gdzieś na zastępstwie – wiecznie go potrzebują, dlatego wcześniej napisz, żebyście spotkali się na 100%.


Możesz skontaktować się z Bartkiem mailowo:  bagatela@citygsm.plJanek Filipski ]

W city gsm: Dla żartu, ale już został.

W telefonie: OnePlus 7 z wysuwaną kamerką! (noweźprzestań…)

Janek, Janeczek, Janusiek, Jasiu. Tak na niego mówimy i to jest Gość, którego naszym Klientom przedstawiać nie trzeba, choć i tak to zrobimy – no przecież. Janek studiuje Ekonometrię i Informatykę na AGH i w dodatku się nią interesuje, co jak wiadomo #sieniezdarza. Jeździ Golfem piąteczką, ale marzy o hulajnodze ; )  Lubi McDonalda i jazdę na nartach. Te oryginalne połączenia genialnie wpasowują się w jego niezwykłą osobowość i ponadprzeciętną aparycję, która jest po prostu… nieprzeciętna 😎
Chcesz go zagadać? Poderwać? Wziąć na słówko albo dwa? Słowo klucz: Rap i Potter Harry!

Janka najczęściej spotkasz w punkcie przy MPK – Teatr Bagatela. Czasami jednak uczy się gdzieś na kolokwium, dlatego wcześniej daj znać, że chciałbyś pogadać z nim i tylko nim.


Możesz skontaktować się z Jankiem mailowo:  bagatela@citygsm.plAdrian Dejryng ]

W city gsm: Od czasu do czasu.

W telefonie: Ma wszystkie komunikatory.

Lista czatów, które posiada jest dłuższa niż jego rzęsy. Choć to jest akurat kwestia sporna ; )
Czynny e-sportowiec. Prowadzi streamingi na YouTube, na których pokazuje swoim widzom jak grać w gry. Tak, jakby sami tego nie wiedzieli! W wolnych chwilach bez końca nadaje i liczy suby swojego kanału. Więcej czasu spędza przy The Walking Dead, niż ze swoją dziewczyną. Serio. Możecie też tego nie wiedzieć, ale Adrian to prawdziwy żołnierz. Chociaż (pewnie przez te rzęsy) może na takiego nie wyglądać – to z karabinem w dłoni czuje się jak ryba w wodzie. Cały czas w gotowości 😉

Najczęściej spotkasz go w punkcie city gsm przy MPK – Teatr Bagatela


Możesz skontaktować się z Adrianem mailowo:  bagatela@citygsm.pl[ Kamil Dulęba ]

W city gsm: Nie chodzi w koszulach zapiętych na ostatni guzik ; )

W telefonie: Lubi niezawodność, bo to jego prawa ręka.

Kamil to facet z misją: jak sam mówi, w swojej codziennej pracy pomaga Klientom wybrać smartfona marzeń : ) A wychodzi mu to całkiem nieźle. Prywatnie człowiek skromny – zapytany o to, co go w życiu nakręca, mówi że lubi ludzi, sok pomarańczowy i…ekstremalną jazdę na rolkach! Również w muzyce łączy skrajności – Łonę urozmaica sobie Black Sabbath’em, woli energetyki od kawy, a do tego od dziecka preferuje kuchnię roślinną. W city gsm możecie spotkać go na Krasińskiego 5. Tak, to ten sympatyczny blondyn ; )

Chcesz pogadać z Kamilem? Spotkasz go w punkcie przy MPK – Jubilat.


Możesz skontaktować się z Kamilem mailowo:  jubilat@citygsm.plKamil Porzycki ]

W city gsm: Od 7 lat! 

W telefonie: Surfuje w przestrzeni internetów. Z rzadka dzwoni.

Na Słowackiego doradza, odradza, wybiera i kręci nosem, dyskutuje, przebiera w ofertach, iOSach i androidach – tak, aż klient będzie zadowolony! Prywatnie miłośnik rocka i muzyki klubowej, filmów gangsterskich, gruzińskiej kuchni i majsterkowania. Po godzinach odnawia też stare motycykle. Możesz go spotkać na trasach biegowych w całym Krakowie, nie gardzi też pływaniem. Kanapa? To zdecydowanie nie dla niego!

Kamil najczęściej pracuje w punkcie przy MPK – Plac Inwalidów. Czasem jednak niezbędny jest gdzieś indziej, dlatego jeśli chcesz z nim pogadać, napisz wcześniej 🙂


Możesz skontaktować się z Kamilem mailowo:  aleje@citygsm.plTomek Lechowicz ]

Do city gsm: Zgłosił się sam. W mundurze ASG ; )

W telefonie: Bez komentarza (10-letni Sony Ericsson W890i)

Tomek wiedział na co się pisze… Ostrzegaliśmy, że Ty to Ty, czyli nasz Klient Najdroższy, że za szefa będzie miał Pluszaka i że w ogóle, pokrętne to nasze towarzystwo, z nutką cyfrowego szaleństwa w DNA. Ale wszedł jak w dym! Zainteresowania? ASG, militaria, motoryzacja. W wolnych chwilach filmy i seriale, koniecznie Netflix, koniecznie Marvel, koniecznie z żoną i nachosami. W sprzyjającym klimacie lubi wycieczki na rowerze i czasem teatr, o ile zaciągnie go do niego żona. Nie, nie zawsze siłą! Grilluje cały rok, kocha pizzę, a ze słodyczy tylko…piwo. I to budzi nasz szacunek 😉

Tomek najczęściej działa z Kamilem w punkcie przy MPK – Plac Inwalidów. Ale czasami gdzieś kogoś zastępuje, dlatego jeśli chcesz pogadać konkretnie z nim lepiej wcześniej napisać.


Możesz skontaktować się z Tomkiem mailowo:  aleje@citygsm.plKacper Flis ]

W city gsm: Walczy o tytuł sprzedawcy roku 😉

W telefonie: Najważniejsza jest playlista!

Fanatyk Moto GP, pasjonat muzyki, włoskiej pizzy i piłki nożnej. Absolwent europeistyki UMCS w Lublinie. Hobbystycznie DJ i realizator dźwięku. Obrabia nagrania muzyczne, tworzy grafiki i prowadzi własny kanał na YouTubezobacz tutaj. Nie rozstaje się ze smartfonem. Zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy!

Kacper najczęściej działa z Kamilem w punkcie przy MPK – Plac Inwalidów. Ale czasami gdzieś kogoś zastępuje, dlatego jeśli chcesz pogadać konkretnie z nim lepiej wcześniej napisać.


Możesz skontaktować się z Kacprem mailowo:  aleje@citygsm.plKamil Kaszkiewicz ]

W city gsm: Pocieszny żartowniś ; )

W telefonie: Ma centrum dowodzenia #antynuda.

Mówi o sobie Poszukiwacz dobrego kina, czyli nie pogardzi ani seansem, ani popcornem… choć i konsolą w sumie też nie. Po godzinach spotyka się ze znajomymi, z których lubi robić sobie heheszki i inne jaja (Pan Żartowniś, wspominaliśmy). W wakacje lubi Japonię, podróże i jeszcze raz Japonię ⛩  Zawodowy gracz w tysiąca i Monopoly – jest w tym naprawdę niezły. Nie wierzysz? To zaproś go na partyjkę!

W city gsm mamy szczęście do Kamilów 🙃 Jest Ich Troje i naprawdę #robiąrobotę 

Kamil działa w punkcie przy MPK – Jubilat.Możesz skontaktować się z Kamilem mailowo:  jubilat@citygsm.pl


Kamil Czerny ]

 W city gsm: Kilka długich… miesięcy ; )

W telefonie: Ma 89 aplikacji, których nie używa. Nigdy!

Kamil to geek pełną gębą – uwielbia elektronikę (drżyjcie smartfony!), e-pali, a do tego wolny czas spędza pod maskami samochodów. Słucha metalu i disco polo. Czas wolny spędza z dziewczyną i przyjaciółmi, koniecznie w towarzystwie jedzenia, jedzenia i jeszcze raz jedzenia (niepotrzebne skreślić) oraz dobrego piwa, którego jest zresztą zaciekłym entuzjastą i koneserem. Uwielbia sci-fi czyli kręci go kosmos… Spotkacie go w city gsm na Kamieńskiego 1, gdzie rozsiewa tumany energii i… kurzu – To Perfekcyjny Pan Biura. Jedno jest pewne: jeśli jeszcze go nie znacie, nie zawiedziecie się na tej znajomości!

Kamil najczęściej pracuje w punkcie przy MPK – Rondo Matecznego.


Możesz skontaktować się z Kamilem mailowo: matecznego@citygsm.pl[ Krzysiek Trojanowski ]

W city gsm: Od 6 lat!

W telefonie: Po prostu korzysta. Bez ekstrawagancji.

Krzysztof to człowiek pełen kontrastów. Możecie go spotkać albo na placu zabaw, gdzie sadza babki ze swoim kilkuletnim synem, albo na hopach, gdzie pod sufitem lata na rolkach. Jak sam podkreśla, w jego codzienności ważna jest równowaga – relaksuje się przy gotowaniu a ciśnienie podnosi sobie programami informacyjnymi. Wszystko stosuje zamiennie, w przypisanych przez lekarza ilościach ; ) W gruncie rzeczy to swojski chłop – nad smak pleśniowych serów i wina wznosi kiełbasę i piwo. W city gsm wszyscy go lubią, choć w sumie sami nie wiedzą dlaczego 😉

Krzysiek razem z Michałem działa w Auchan Supermarket – Częstochowa na ul. Focha.


Możesz skontaktować się z Krzyśkiem mailowosimply@citygsm.plMichał Szczypiór ]

W city gsm: Od 4 lat

W telefonie: Ma zdjęcie psa i narzeczonej. W tej kolejności!

Michał to kolejny gorączkowy fan elektroniki – o telefonach i smartfonach wciąż gada, gada i gada, a do tego jeszcze chce, żeby z nim gadać. Wolny czas spędza z narzeczoną i psem lub grając w PS4, a trzeba mu przyznać, że z padem praktycznie się nie rozstaje. Nie ma go w pracy? To wiecie, gdzie go szukać. Kuchenny wirtuoz (najlepsza carbonara w mieście!), miłośnik sagi z Lordem Vaderem, Bondem i Coca Coli. W city gsm zanudza klientów niekończącymi się rozmowami o smartfonowych parametrach. Strzeżcie się! Nie mówicie później, że nie ostrzegaliśmy ; )

Michała spotkasz w duecie z Krzyśkiem w częstochowskim Auchan Supermarket na ul. Focha. Zapytaj, czy jest akurat na zmianie.


Możesz skontaktować się z Michałem mailowo: simply@citygsm.pl[ Misiaczek ]

W city gsm: Od zawsze.

W telefonie: To przecież pluszak! Prawie nie zna się na telefonach ; )

KoMiś robi, jak mu każą, a że nigdy nie każą, to nigdy nic nie robi. W pracy najpierw poleży, a potem sobie odpocznie. Jego pluszowa doczesność kręci się wokół Klientów, których rozbawia swoim specyficznym, niedźwiedziowatym wdziękiem, który urzeka, choć sam człowiek nie wie, dlaczego. Na smartfonach prawie nie zna się wcale, ale to Spec od Przyjemności Wszelakiej, więc powtarza naszym Klientom, że jak w życiu, tak i w smartfonach – najważniejsza jest hakuna matata. To jego firmowe credo. Ot taki gość.

Płacimy mu najniższą krajową.


city gsm - opinie