Urlop? Spakuj swój telefon!

Wakacyjne szaleństwo czas zacząć! Wybierasz się na urlop? Wyjazd gdziekolwiek bez telefonu to koniec świata, więc to oczywiste, że zabierasz go ze sobą. Ale czy ON jest na 100% gotowy na wakacje? Nie wiesz? Zapytaj go koniecznie! : ) I sprawdź, czy zabierasz ze sobą wszystko, co niezbędne, żebyście oboje bawili się świetnie. Oto nasza krótka check-lista. Nie, nie musicie dziękować 😉

Na urlop z telefonem według City GSM

Kapok i pływaczki na basen

Palmy, morze i basen to synonim wakacji. Twój smartfon nie umie jednak pływać, dlatego koniecznie zabezpiecz go na wypadek, gdyby miał bezpośredni kontakt z hotelowym brodzikiem czy jeziorem. Podstawa? Oczywiście wodoodporne etui do zadań specjalnych.

 

Bo bez energetyków ani rusz!

Jedziesz na urlop z telefonem? Weź swój powerbank. Nigdy nie wiesz, kiedy Maluchowi wysiądą akumulatory i powie Ci basta, dalej nie pojadę. A tu przecież zabytki czekają! Pamiętaj, że dobry powerbank jest dla telefonu tym samym, czym dla Ciebie Danio czy Snickers. Znajdź metodę na DUŻY głód!

 

Urwany film? Co to, to nie!

Na wakacjach cykacie fotki jak szaleni? To świetnie, ale pamiętaj, że możliwości Twojego smartfona są ograniczone. Po prostu czasem nie zmieści już żadnego fotosika więcej i żadne samoloty nie pomagają. Dlatego zabierz ze sobą kartę pamięci. Koniecznie!

 

Selfie? Z kijem!

Selfie-stick czyli kijek do selfika to już elementarny zestaw każdego, kto na wakacjach uwielbia wspólne fotki. Z myślą o Twoim Jedynym wybierz taki wygodny i bezpieczny – minimalizujesz w ten sposób ryzyko upadku Twojego telefonu. No i fajnie, jakby kolor mu się podobał i pasował do jego stylu. Wiadomo.

 

Jest telefon, jest muzyka!

Mały głośniczek na USB i dobre słuchawki to niezastąpione akcesorium na Waszą podróż. Przecież wiesz, jak bardzo lubicie słuchać muzyki we dwoje! Wspólne bieganie po plaży, imprezy, opalanie – bez Waszych ulubionych kawałków to nie to samo. Dlatego koniecznie weź muzycznych towarzyszy ze sobą. Będzie cudownie 🙂