...  ]


Telefony naprawiamy skutecznie.I dobrze nam to wychodzi! 


Problemy z oprogramowaniem, pęknięta szybka, zawieszające się rozmowy? Zgłoś się do nas.

Dobrze wiemy, że bez telefonu, to jak bez ręki!

[ Naprawiamy ]

Naprawiamy telefony wszystkich marek – od Xioami, Nokia, LG po Samsung i Apple. Wymienimy Ci ekran dotykowy, naprawimy gniazdo ładowania i usuniemy problemy z oprogramowaniem.

No chyba, że swój sprzęt potraktowałeś zbyt ostro 😉 Jeżeli tak – wcześniej Ci o wszystkim powiemy!


Nie musisz się obawiać, że oddany do naprawy smartfon nadal będzie działał niewłaściwie.
Dajemy gwarancję na swój serwis GSM.


[ Gwarantujemy ]

[ NIE – dla ściemy! 


Nie jesteśmy cudotwórcami. Nie usuniemy każdej usterki, nie zlepimy każdej szybki, nie uratujemy każdego <an>droida. I do tego wcale nie mamy najszybszego serwisu na świecie! Ale mamy jedną zaletę: jesteśmy szczerzy. Powiemy Ci otwarcie, jeżeli naprawa Twojego sprzętu nie będzie opłacalna. Albo jeśli możesz zrobić to samodzielnie w domu. Wspólnie znajdziemy dobre rozwiązanie.

A jeśli już podejmiemy się naprawy, możesz być pewien – zrobimy to rzetelnie.

Do każdej usterki podchodzimy indywidualnie, nie mamy stałych cenników. Po prostu napisz lub przyjdź i powiedz w czym rzecz.

Nawet jeśli my nie będziemy Ci mogli pomóc wskażemy kogoś, kto potrafi – a może zrobi to szybciej i taniej ; )


Gotowy? 

Zepsułem. Piszę!

Czy wiesz że:

 Dawno, dawno temu, kiedy telefony modne były z klapką, masło nie było towarem luksusowym, a część z nas lepiło jeszcze baby z piasku... my już sprawnie naprawialiśmy pierwsze telefony? W końcu minęło ponad 15 lat!  

Skuteczna naprawa telefonów - Kraków, Częstochowa. Tego właśnie potrzebujesz! ]

Poniżej przykładowe zdjęcia kilku typowych problemów, z jakimi zgłaszają się do nas Klienci.

Sprawdź autoryzowane punkty serwisowe. ]


Wybierz producenta swojego sprzętu:


FAQ czyli odpowiadamy, zanim zapytasz ]

Ciężko nam powiedzieć na odległość, ale wierzymy, że jest nadzieja! Nie chcemy jednak, żebyś fatygował się do nas na darmo, dlatego prześlij nam jego zdjęcie na kontakt@citygsm.pl lub napisz przez FB.

Nie 🙂 Nie naprawiamy ładowarek, słuchawek czy innych kabelków ; ) Koszt naprawy uszkodzonej ładowarki przywyższa wartość nówki sztuki.

Nasz egzorcysta, Pan Mroczny, pracuje jedynie nocą w jednym z krakowskich oddziałów. Jeśli Twój telefon rzeczywiście sprawia wrażenie nawiedzonego i konieczna będzie pomoc doświadczonego ghostbusters’a zgłoś się do nas. Nadamy depeszę, zostawimy Twój telefon w specjalnym pojemniku i będziemy czekać na cud!

Tak! W każdym naszym oddziale jest gotowy do Twoich usług serwis GSM. Kraków (wszystkie punkty) i Częstochowa  w Simply Market na Focha czeka z noszami na Twój telefon. Zaopiekujemy się nim tak, jak umiemy najlepiej. Słowo!

Tak! W Częstochowie również pracują nasi smartsamuraje, którzy chętnie pomogą Twojemu telefonowi wrócić do żywych. Wystarczy, że się do nas zgłosisz!


Masz pytania?Wybierz najbliższy punkt i zadzwoń!


Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 9:00 do 18:00


To tutaj naprawdę możemy Ci pomóc.Zobacz oddział w Twoim mieście!