Powerbank. Jak wybrać i nie zwariować?

Powerbank to urządzenie, które cieszy się rosnącą popularnością wśród naszych Klientów. Praktycznie nie ma dnia, żeby ktoś nas nie zapytał o ten polecany i najlepszy : ) Jeśli ciągle masz problem z rozładowanym telefonem i „jedna kreska” to coś, co zdecydowanie psuje Ci humor – koniecznie zastanów się nad tym gadżetem. Jego przydatność doceniło wielu. I niejeden smartfon uratował przed zderzeniem ze ścianą 😉

Powerbank. Jak wybrać, żeby był na lata?

Powerbank. Jak wybrać i nie zwariować? City GSM

Powerbank do telefonu. Poszukiwania czas zacząć!

Szybkość ładowania, pojemność, porty, jakość wykonania i dodatkowe funkcje – pod tym kątem powinieneś przeglądać poszczególne urządzenia i tym parametrom się przyjrzeć, szukając dobrego powerbanku. Przeglądanie ofert trochę Ci zajmie. Ostrzegamy lojalnie! Nie masz czasu – możesz zgłosić się do https://citygsm.pl/najlepsze-seks-randki-za-fre/ randki spotkania warminsko maz np. w drodze do pracy czy na uczelnię. W rękach naszych doradców jesteś w 100% bezpieczny 😉

 

Powerbank. Jak wybrać? Zacznijmy od pojemności.

Pojemność akumulatora, to po szybkości ładowania, chyba najważniejszy z parametrów. Warto pamiętać, że nie wystarczy kupić powerbanka, którego akumulator ma taką samą pojemność jak nasz smartfon. To popularny błąd! Niestety, podczas ładowania mają miejsce duże straty energii – więc tak dobrane urządzenie nie naładuje naszego telefonu. Musi być jej odpowiednio więcej, żeby to zrobić porządnie. Raz. Marzy Ci się trzykrotne ładowanie? Wiesz, co masz robić.

W skrócie: Sprawdź pojemność akumulatora w swoim smartfonie i wybierz powerbank z minimum 50% większą pojemnością. Ale im więcej, tym lepiej.

 

Szybkość ładowania, czyli telefon potrzebny od zaraz

Chcesz, żeby Twój powerbank naładował telefon w ciągu kilkudziesięciu minut? Wybierz urządzenie z technologią szybkiego ładowania, taką jak choćby Qualcomm Qucik Charge. Musisz jednak wiedzieć, czy Twój telefon ma możliwość, żeby skorzystać z tej technologii – w przeciwnym razie zostaje Wam tylko najprostsze (i niestety) najdłuższe, klasyczne ładowanie.

W skrócie: Sprawdź możliwości Twojego telefonu, żeby skorzystać z nowych technologii szybkiego ładowania. Najlepiej, żeby miał IQ Charging, która współpracuje z każdą tego typu technologią.

 

Jaki wybrać powerbank? Spójrzmy na porty

Tutaj kwestia jest wyjątkowo indywidualna. Dla większości śmiertelników pewnie wystarczy powerbank z jednym portem, który w alarmującej i krytycznej sytuacji naładuje nasz telefon. Ale dla rodzin, par, zespołów może to nie wystarczyć. Dlatego możesz wybrać powerbank z kilkoma portami, który ma moc ładowania kilku telefonów jednocześnie. Wybór należy do Ciebie.

W skrócie: Zastanów się, czy wystarczy Ci ładować jeden telefon, czy potrzebujesz ratowania wielu urządzeń naraz.

 

Wybieramy powerbank. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Jakość wykonania i odporność na uszkodzenia, latarka, dwa gniazda do ładowania (USB i nowsze USB-C) oraz wbudowany kabel do ładowania – to najczęściej pojawiającej się udogodnienia powerbanków, na które warto zwracać uwagę. Czego nie wybierać? Powerbanków z akumulatorem solarnym. Powierzchnia ładowania jest po prostu zbyt mała, żeby takie urządzenie rzeczywiście spełniało swoje funkcje.

 

Deser?  No jasne! Zobacz powerbank, który nasi Klienci wybierają najczęściej.

Model: slim 12000 mAh.

powerbank slim 12000 mAh - citygsm.pl
POWER BANK SLIM 12.000