Głośnik Bluetooth? Do pomocy wkracza City GSM

Na imprezę? Głośnik Bluetooth!
Jak wybrać ten, który wie, co to bit?

Taniec na plaży, impreza na statku, biforek w parku? Muzyka będzie idealnym tłem do tych wspaniałych, letnich rozrywek. Nic dziwnego, że pytanie o to, jak wybrać głośnik bluetooth

Czytaj Dalej


0 Komentarzy5 Minuty

Na urlop z telefonem według City GSM

Urlop? Spakuj swój telefon!

Wakacyjne szaleństwo czas zacząć! Wybierasz się na urlop? Wyjazd gdziekolwiek bez telefonu to koniec świata, więc to oczywiste, że zabierasz go ze sobą.

Czytaj Dalej


0 Komentarzy2 Minuty

Jak zabezpieczyć telefon przed kradzieżą? Pomoże City GSM

Jak zabezpieczyć telefon przed kradzieżą? Poznaj 7 sposobów.

Zagubienie czy kradzież telefonów zdarza się częściej, niż się nam wydaje. I w bardzo wielu przypadkach nawet nie wiemy, z którą z tych opcji mamy tak naprawdę do czynienia.

Czytaj Dalej


0 Komentarzy5 Minuty

Powerbank. Jak wybrać i nie zwariować? City GSM

Powerbank. Jak wybrać i nie zwariować?

Powerbank to urządzenie, które cieszy się rosnącą popularnością wśród naszych klientów. Praktycznie nie ma dnia, żeby ktoś nas nie zapytał o ten polecany i najlepszy ;)

Czytaj Dalej


0 Komentarzy4 Minuty

kupno używanego telefonu na co uważać

Uwaga! Przekręt! Czy kupno używanego smartfona się opłaca?

Kupno używanego telefonu w idealnym stanie to wymarzona sytuacja - oszczędzamy, jednocześnie nabywając telefon niewiele ustępujący temu nowemu. Wśród nas nie brakuje również ochotników, którzy bez problemu wybaczą nowemu nabytkowi kilka rys, jeśli w dobrej cenie otrzymają telefon, o jakim marzyli, a który na wolnym rynku jest poza ich zasięgiem.

Czytaj Dalej


0 Komentarzy8 Minuty

6 powodów, dla których warto kupić używany telefon w komisie

Decydując się na zakup nowego telefonu, masz do wyboru kilka opcji - możesz nabyć nowy lub używany, w sklepie internetowym lub stacjonarnym, w małej lub dużej sieci, w komisie (punkt GSM), u operatora, na aukcjach internetowych.

Czytaj Dalej


0 Komentarzy5 Minuty

zepsuty telefon dane

Zepsuty telefon? Sprawdź, jak odzyskać z niego dane

Wypadki w smartfonowym życiu się zdarzają - upadki z wysokości, zalania, zgniecenia, pęknięcia - długo by wymieniać. Czasem wystarczy naprawa, czasem jednak (niestety!) pojawia się konieczność zakupu nowego telefonu, który obiecujemy sobie traktować z większą dozą sympatii.

Czytaj Dalej


0 Komentarzy4 Minuty

Płatne SMSy, niechciane telefony. Jak się przed nimi chronić?

Niezależnie od tego, czy sam padłeś ofiarą przypadkowego i niestety niezwykle kosztownego wysyłania SMS premium, czy chcesz zabezpieczyć przed tym dziecko, teściową czy babcię, wiedz, że nie jesteś bezradny.

Czytaj Dalej


0 Komentarzy3 Minuty

zalany telefon

Zalany telefon. Co można z tym zrobić?

Niestety - większość telefonów nie jest wodoodpornych. Jeśli więc nie zaopatrzyłeś się właśnie w taki model i został on narażony na kontakt z wodą, możesz być przerażony i całkiem słusznie - naprawa może wyciągnąć z kieszeni naprawdę duże pieniądze.

Czytaj Dalej


0 Komentarzy3 Minuty