* Pamiętaj!

Jeśli nie dodzwonisz się do nas od razu, to znaczy, że właśnie obsługujemy Klientów. Być może nawet kogoś z Twoich znajomych! Albo mamy już zamknięte. Albo jest święto. Albo… <tutaj wpisz serię niefortunnych wydarzeń> ; ) W takim wypadku najlepiej wyślij nam SMS lub e-mail, żebyśmy wiedzieli, że czekasz na kontakt z naszej strony. Oddzwonimy!

Chociaż wszyscy dwoimy się i troimy, żeby odpowiadać na bieżąco.

Skup telefonów? Komis smartfonów? Kraków to miasto, w którym zaczęła się nasza historia. Zobacz adresy wszystkich punktów i wybierz swój ulubiony.

ul. Kamieńskiego 1, 30-644 Kraków

🅿 Parking od strony KFC

Do 31 maja punkt będzie nieczynny
Zapraszamy Cię do sklepu przy Teatrze Bagatela 
👉 O TUTAJ

Skup smartfonów, zakup nowego telefonu, komis GSM? Akcesoria i liquidy do e-papierosów? Kraków na Matecznym zaprasza! Niepodzielnie rządzi tym uniwersum Kamil, który jest do Waszej dyspozycji od 10:00 do 19:30 i chętnie pomoże rozwiązać każdy problem - nawet z gatunku tych niewykonalnych i science fiction ;) Masz dla nas jakiś smartfonowy deal? Podejmiemy rękawicę : )

wyznacz trasę
Kraków, ul. Kamieńskiego 1

ul. Podwale, 31-118 Kraków

👉 Po stronie plant, na przystanku MPK - Teatr Bagatela 🅿 Najlepiej zaparkować przy ul. Studenckiej

Kraków Bagatela to nasz punkt najbliżej rynku w Krakowie! Poznasz tutaj Bartka i Janka, którzy tylko czekają, żeby Ci pomóc! W ofercie wszystko, co najlepsze – najnowsze modele smarfonów i coś dla mniej wymagających. Dodatkowo e-papierosy, bazy i liquidy, a także fachowy skup telefonów. Kraków to Twoje miasto i mieszkasz blisko Teatru? Wpadaj pod Bagatelę 😉

wyznacz trasę
Kraków, ul. Podwale (zielony kiosk po stronie plant, na przystanku MPK Teatr Bagatela - przy ul. Podwale)

al. Krasińskiego 5, 31-111 Kraków

🅿 Wjazd na parking od ul. Retoryka

Do 31 maja punkt będzie nieczynny
Zapraszamy Cię do sklepu przy przystanku MPK – Plac Inwalidów 
👉 O TUTAJ

O Krasińskiego krążą prawdziwe legendy. Wysiadaj na przystanku MPK - JUBILAT i znajdź się w magicznym świecie pełnym elektronikii rzeczy niewidzialnych. W tym punkcie, jak w żadnym innym, czuć ducha naszego KoMisia ; ) Pracuje tutaj tak ciężko, jak tylko potrafi czyli nie robi tego wcale. Ale za to z jakim wdziękiem! Na szczęście Kamil świetnie sam sobie ze wszystkim radzi. Skontaktuj się z nim, jak potrzebujesz smartpomocy!

wyznacz trasę
Kraków, al. Krasińskiego 5

al. Słowackiego 3, 31-159 Kraków

👉 Po stronie Karmelickiej 🅿 Najłatwiej zaparkować przy ul. Lenartowicza

Do 31 maja punkt będzie nieczynny
Zapraszamy Cię do sklepu przy Teatrze Bagatela 
👉 O TUTAJ

Na Słowackiego dzieją się rzeczy różne i tajemnicze. To właśnie tutaj w nocy bytuje Pan Mroczny, nasz smartfonowy egzorcysta o tajemniczej proweniencji. Poza Panem Mrocznym pracuje tu również  Kamil i Kacper – takich dwóch, jak ich trzech, nie ma ani jednego! Wpadajcie na Słowackiego, jeśli chcecie sprzedać  niechcianego już smartfona, nabyć jakąś nówkę sztukę, kupić mu nowe wdzianko czy dolać liquid do e-papierosa. Nie możemy się już doczekać :)

Na Słowackiego dzieją się rzeczy różne i tajemnicze. To właśnie tutaj w nocy bytuje Pan Mroczny, nasz smartfonowy egzorcysta o tajemniczej proweniencji. Poza Panem Mrocznym pracuje tu również Kamil i Tomek :) Wpadajcie na Słowackiego, jeśli chcecie sprzedać niechcianego smartfona, nabyć jakąś nówkę sztukę czy dolać liquid do e-papierosa. Nie możemy się już doczekać :)

wyznacz trasę
Kraków, al. Słowackiego 3

Częstochowa na Focha to nasz debiut w tym pięknym mieście. A teraz uprzejmie się z Wami witamy i siejemy aurę ; ) Pracuje tutaj Krzysiek i Michał - są rewelacyjni. Zresztą sami się o tym przekonacie! W punkcie cała śmietanka naszej oferty - smartfony, e-papierosy, liquidy, bazy i aromaty, skup telefonów oraz mnóstwo różnego rodzaju etui, futerałów i akcesoriów GSM. Częstochowa w Auchan na Focha wita się!

wyznacz trasę
Częstochowa, ul. Focha 7/15
* I pamiętaj!

Jeśli nie dodzwonisz się do nas od razu, to znaczy, że obsługujemy Klientów.
Napisz SMS – odezwiemy się najszybciej jak będzie to możliwe.

Możesz również pisać na: kontakt@citygsm.pl

[ Czekamy na wiadomość od Ciebie! ]

Miejsca oznaczone * muszą być uzupełnione

UWAGA! ⚠
W najbliższą sobotę (05-10-2019)
będziemy wyjątkowo zamknięci 🙁

Serdecznie przepraszamy!