U nas nie jest tak prosto: komis, kupno - sprzedaż. Wyznaczamy nowe standardy. Tworzymy usługi, których potrzebujesz. Jesteśmy partnerem. Alternatywą. Zmianą. Jak to robimy?

W naszej branży mocno wieje PRL’em.
Nie chcieliśmy tego dla swojej marki, dlatego postanowiliśmy, że nie tylko można, ale i trzeba inaczej.

U nas spotkasz się z innym podejściem – smartfony wyceniamy zazwyczaj wspólnie z Tobą, a nasza prowizja nie zwala z nóg. Ściągamy dla Ciebie perełki z końca świata i współpracujemy z najlepszymi, aby zaproponować Ci jakość, jakiej oczekujesz.


Mamy standardy z jakich jesteśmy dumni. Obsługa Klienta to dla nas sprawa wagi podstawowej. I robimy wiele, aby była ponad poziom.

Chcemy skutecznie zerwać z czarnym PR’em komisów – nie chcemy Cię naciągać, ani oszukać. O nie! Sprzedajemy, skupujemydoradzamy. I to tak, że aż miło popatrzeć!


Nasza ekipa to grupa świetnych ludzi, którzy na telefonach znają się jak nikt. Mało tego - fajnie się z nimi gada i czuć, że lubią swoją pracę. Chcesz się przekonać? Odwiedź nasz punkt.

Taki wstęp to za mało? Zobacz zakładkę „O nas”.

Klik!

Współpracujemy z najlepszymi - nie interesuje nas bylejakość. 

Nasi partnerzy to liderzy w swojej klasie. Dzięki nim produkty i usługi, które oferujemy, są na najwyższym poziomie. Jesteśmy im bardzo wdzięczni.

Chcesz być naszym partnerem? Zapraszamy do kontaktu 🙂

kontakt

Lubimy pomagać. Tak po ludzku, tak z potrzeby serca, nie tylko od święta, nie tylko wtedy, kiedy patrzą.

Ty też tak masz? Lubimy Cię za to 🙂


Na imprezę? Głośnik Bluetooth!
Jak wybrać ten, który wie, co to bit?

Taniec na plaży, impreza na statku, biforek w parku? Muzyka będzie idealnym tłem do tych wspaniałych, letnich rozrywek. Nic dziwnego, że pytanie o to, jak wybrać głośnik bluetooth

Urlop? Spakuj swój telefon!

Wakacyjne szaleństwo czas zacząć! Wybierasz się na urlop? Wyjazd gdziekolwiek bez telefonu to koniec świata, więc to oczywiste, że zabierasz go ze sobą.

Jak zabezpieczyć telefon przed kradzieżą? Poznaj 7 sposobów.

Zagubienie czy kradzież telefonów zdarza się częściej, niż się nam wydaje. I w bardzo wielu przypadkach nawet nie wiemy, z którą z tych opcji mamy tak naprawdę do czynienia.

Masz pytania, uwagi?

Czekamy na Twoją wiadomość. Każdą. Nawet na hejt!

Miejsca oznaczone * muszą być uzupełnione.

Poznajmy się bliżej 🙂

zobacz gdzie jesteśmy

Sprawdź co aktualnie sprzedajemy online!